Ładowarka Duracell CEF14 + Akumulatorki 2AA + 2AAA Zobacz powiększenie

Ładowarka Duracell CEF27 +2 x AA 1300 +2 x AAA 750

11205

Nowy

83,55 zł Brutto

TypSieciowe
Ładowarka do akumulatorków Duracell Hi-Speed gotowa w 45 minut (ok. 85% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 1300 mAh AA Ni-MH. Ok. 75% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 750 mAh AAA Ni-MH.). Kiedy jesteś w ciągłym ruchu, nie masz czasu na długie ładowanie baterii. Bez względu na to, czy chcesz zapewnić rozrywkę dzieciom dzięki naładowanemu kontrolerowi do gier wideo, czy też w nieskończoność robić zdjęcia dokumentujące Twoje fascynujące życie – potrzebujesz akumulatorków, na których możesz polegać zawsze i wszędzie. Ładowarka Duracell Hi-Speed to szybkie i przenośne rozwiązanie, dzięki któremu pozostajesz w ruchu i nie musisz się zatrzymywać, aby naładować baterie. Dzięki 9 zabezpieczeniom nie musisz się martwić o bezpieczeństwo; kiedy akumulatorki się naładują, ładowarka automatycznie się wyłączy, aby uniknąć przegrzania. Na ładowarkę udzielamy 10-letniej gwarancji, możesz więc każdego dnia cieszyć się długą żywotnością produktów Duracell. Żyj szybko i pozwól, aby Twoje baterie towarzyszyły Ci, gdziekolwiek jesteś.
Ładuje wszystkie akumulatorki AA jak i AAA i jest sprzedawana z 2 akumulatorkami AA 1300 mAh i 2 akumulatorkami AAA 750 mAh marki Duracell.
Ładowarka błyskawiczna Duracell Hi-Speed potrzebuje 45 minut, aby naładować 2 akumulatorki AA (ok. 85% pełnego ładowania w przypadku baterii 1300 mAh AA Ni-MH. Ok. 75% pełnego ładowania w przypadku baterii Duracell 750 mAh AAA Ni-MH).
Automatyczny wyłącznik zadziała po całkowitym naładowaniu akumulatorków, aby zapobiec przegrzaniu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: